понедельник, 1 августа 2011 г.

Оголошення про проведення конкурсних торгів


ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсних торгів
алі – „Оголошення)

Благодійна організація «Клуб «Майбутнє»  (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на проведення КТ, МРТ.
Джерело фінансування закупівлі – Дані послуги необхідні для проведення комп’ютерної томографії, МРТ клієнтів проекту «Майбутнє має бути у кожного 2011», що фінансується ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".
Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

Назва
Кількість
Додаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)
1.
КТ, МРТ
70


Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг
Щомісячно упродовж року з 1 серпня 2011 р. по 31 липня 2012 року

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг
Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
До послуг обов’язково повинні входити: комп’ютерна томографія, а саме черевної та грудної порожнини (при необхідності з контрастом), магнітно-резонансна томографія
Тендерна пропозиція

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг
Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності
Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, ліцензія
Склад тендерної пропозиції:
1.    Тендерна пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
2.    Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
3.    Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками Черкез Олена Семенівна, бухгалтер, телефон: (096) 308-13-00, e-mail: cherkezlena@rambler.ru

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

1.    Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.

2.    Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.    Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.    Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.    Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.    Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7.    У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

8.    До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
Країна Україна, індекс 87535, місто Маріуполь, пр.. Ілліча, буд. 139, цокольний поверх.
Телефон – (0629) 47-60-23
        
Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:
 «15» серпня 2011 року, до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 30 днів з дати відкриття тендерних пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.


Комментариев нет:

Отправить комментарий